پست‌های آسمانی یک سری از پست‌ها هستن که به صورت هفتگی، روزهای دوشنبه منتشر میشه. توی این پست‌ها قراره پست‌های مفیدی که از نظر بنده مفید و فاخر بودن و نظرم رو جلب کردن به خواننده‌های دیگه بلاگ معرفی کنم و نکته مورد توجه خودم رو که قابل ذکر هست . بیان کنم. در واقع یه جور هفته‌نامه بلاگی هست.

این هفته واقعا هفته‌ی جالبی بود، از روز وبلاگستان فارسی تا اشتباه ویراشی گرفتن از من و همینطور سبک‌های جدیدی در وبلاگ‌نویسی که نظرم رو جلب کردن. همینطور این هفته پای ثابت پست‌های آسمانی رو نداشتیم و نتونستیم از پست‌های زیبای سیلاک عزیز لذت ببریم، امیدوارم به هر دلیلی بوده، خیر باشه و این بار یک پست بسیار زیباتر از همیشه رو شاید باشیم ازشون .

این هفته ۷ پست برام جالب بودن، یعنی دوتا بیشتر از هفته‌ی قبل که یکی همین امروز به این لیست اضافه شد. یک پست داستانی، دو پست تخصصی، یک پست با پیامی زیبا، یک قطعه از یک فیلم‌نامه و یک نوع چالش جالب و در آخر هم یک پادکست بسیار زیبا . یکی از جاذبه‌هایی که در وبلاگستان فارسی وجود داره اینه که تنوع فوق‌العاده هست . یعنی ممکنه با همه نوع سلیقه برخورد داشته باشین و ابعاد فکری گسترده‌ای به شما اضافه بشه . به یاد گفته‌ی دوستمون محمدامین: زین پس ما خیلی ساده از این گستردگی و زیبایی حمایت می‌کنیم :

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها